MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5086121

nr 508 6121

MIRROR

Lenght: ()

Gustaviansk stil, höjd: 117 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1000

SEK 800

Monday February 11 2008
at 17:41:32

Den Gustavianska stilen